Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie!

• 2022-03-17 10:11:46
  • Przedszkole, Aktualności

Cieszymy się, że w Szkołach Podstawowych w Kostkowie i Gniewinie pojawiły się nowe sprzęty, które wpłyną na efektywność i komfort nauki uczniów. Do placówki w Kostkowie zakupiono stoliki i krzesła, z kolei do sal dydaktycznych w Gniewinie trafiły m.in. laptopy, a także mata treningowa do nauki judo i gimnastyki dla klas sportowych. Wyposażenie wpłynie na jakość edukacji i rozwoju dzieci z naszej gminy.

Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie!

Zakupy były możliwe dzięki projektowi Gminy Gniewino nagrodzonemu w dobrosąsiedzkim programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach https://raport.pse.pl/pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl.

Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 0 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 1 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 2 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 3 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 4 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 5 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 6 Nowe wyposażenie trafiło do dwóch szkół w naszej gminie! zdjecie 7